• +48 608 890 608
 • Marki, ul. Okólna 43C

DLACZEGO MY?

 1. DLACZEGO MY?

Lepsza strona księgowości

Dlaczego my?

 • Profesjonalizm

  Jesteśmy przyjaznym biurem rachunkowym, które świadczy swoje usługi wyłącznie na najwyższym poziomie. Księgowość i rachunkowość nie mają dla nas żadnych tajemnic dzięki wiedzy którą posiadamy.

 • Terminowość

  Klienci cenią nas za terminowość, bo każda usługa księgowa i podatkowa jest zawsze wykonywana dużo przed wymaganym terminem. dzięki czemu pozostawiamy klientom więcej czasu na zapoznanie się z efektami naszej pracy.

 • Rzetelność

  Wszystkie sługi księgowo-podatkowe wykonuje samodzielna księgowa. Z naszej strony dajemy gwarancję, że praca zostanie w sposób nie budzący do niej żadnych zastrzeżeń.

image 1
image 2
image 3

Lepsza Strona Księgowości

Posiadamy:

Certyfikat Ministerstwa Finansów

Nasze wysokie kwalifikacje potwierdza Certyfikat Ministerstwa Finansów, który gwarantuje naszym Klientom najwyższą jakość świadczonych usług księgowych.

Do wejścia w życie w przepisów ustawy z dnia 9 maja 2014 r. o ułatwieniu dostępu do wykonywania niektórych zawodów regulowanych (Dz. U. poz. 768) nie można było usługowo świadczyć usług księgowych bez Certyfikatu Ministerstwa Finansów.

Rozszerzone ubezpieczenie OC

Ubezpieczenie OC, które posiadamy obejmuje nie tylko ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, ale także dodatkowe dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania określonych czynności z zakresu doradztwa podatkowego oraz z tytułu wykonywania usług kadrowo-płacowych.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Zaciekawiła Cię nasza oferta? Masz pytanie i nie znalazłeś odpowiedzi? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Napisz do nas! Postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe.