Comarch Moje BR

Ułatwiamy prowadzenie biznesu

Nowoczesna i elastyczna księgowość

Nie ma nic cenniejszego niż czas. Dzięki platformie online Comarch Moje BR cała komunikacja oraz procesy mogą odbywać się w przestrzeni wirtualnej. Nie musisz czekać na wyznaczone spotkanie, bo w dowolnym momencie możesz zweryfikować stan prowadzonych przez nas spraw.

Potrzebujesz pomocy? Chcesz o coś dopytać? Dzięki wbudowanemu komunikatorowi przyspieszysz obieg informacji i szybciej wyjaśnisz swoje sprawy.

Jeden rzut oka na pulpit aplikacji i już wiesz wszystko o aktualnych płatnościach swojej firmy, wartości sprzedaży i kosztów w danym miesiącu, a także informacje o bieżących podatkach, ZUS, opłatach. W ramach Comarch Moje BR otrzymujesz od nas darmową aplikację do wystawiania faktur sprzedażowych, a dokumenty kosztowe dodasz do programu robiąc zdjęcia faktur. Wszystko po to, by nasi Klienci mieli czas prężnie rozwijać swoje firmy.

Ty oszczędzasz pieniądze, przesyłając dokumenty wirtualnie, a nie tradycyjną pocztą. A wspólnie oszczędzamy drzewa, bo redukujemy ilość wydruków i materiałów na papierze.

Pobierz Comarch Moje BR, zaloguj się i korzystaj!

Zachęcamy do pobrania i uruchomienia Comarch Moje BR z:

Twoje korzyści

Zobacz, co zyskujesz korzystając z Comarch Moje BR:

preparing-annual-accounts-with-coworkers-2021-09-24-03-52-53-utc.jpg